Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Powerbanka GP 1C10AA 10400mAh šedá

Značka: GP
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Na dotaz

Velmi kvalitní a spolehlivá powerbanka GP s prodlouženou zárukou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalita powerbanky GP je podložená spolehlivou a kvalitní elektronikou, která splňuje nejvyšší nároky. I proto Vám garantujeme automaticky prodlouženou záruku 3 roky, která Vás ujistí, že naše powerbanky splní Vaše očekávání.

Společnost GP garantuje, že kapacita baterie powerbanky uváděná na výrobku je reálná a odpovídá laboratorně měřeným hodnotám při zátěži 1 A.

Produkt můžete bez problémů použít ihned po jeho zakoupení a vybalení. Baterie je přednabitá z výroby, a pokud neležela dlouho ve skladě, bude mít stále dostatek energie pro nabití Vašeho zařízení.

Nadměrné teplo je velkým nepřítelem každé baterie. S powerbankem GP máte jistotu, že nedochází k nadměrnému zahřívání produktu a je zajištěna jeho maximální životnost a bezpečnost. 

 

Výhody produktu:

Chytré funkce již nejsou doménou pouze smartphonů. I powerbanky mohou zaujmout funkcemi jako je simultánní nabíjení a napájení, diagnostika připojeného zařízení nebo automatické spuštění či ukončení nabíjení. To vše je docíleno díky kvalitní elektronice. Kvalitní elektronika je klíčovým faktorem pro minimalizaci ztrát energie během jejího přenosu.

Rychlost dobití powerbanky je důležitým bodem v rozhodovacím nákupním procesu. Moderní technologie umožňují tuto dobu zkrátit až na polovinu. To je samozřejmě možné jen s dostatečně silným USB zdrojem. Powerbanka začne nabíjet Vaše zařízení automaticky ihned po jeho připojení, aniž byste jej museli zapínat.

Stejně tak se powerbanka začne automaticky dobíjet po připojení ke zdroji energie. Vše bude zřetelné díky LED indikaci, která Vám zobrazí stav nabití/vybití powerbanky. Tuto funkci oceníte při nošení powerbanky v kapse nebo v tašce, kde může dojít ke krátkodobé ztrátě kontaktu s propojovacím kabelem.

Ochrana proti přebití Vám zaručí, že jakmile je powerbanka nebo zařízení plně nabito, nabíjení se automaticky ukončí a nedochází tak ke zbytečnému přebíjení.

Funkci passthrough oceníte zejména tehdy, kdy budete chtít nabít své zařízení i powerbank současně z jednoho zdroje. Vaše zařízení (např. smartphone) připojíte do powerbanky a tu do příslušného zdroje energie. Energie z přívodního kabelu se dostane jak do powerbanky, tak i do Vašeho zařízení a to bez přebíjení nebo nutnosti po nabití jednoho či druhého zařízení přehazovat.

 

Parametry produktu:

kapacita akumulátoru 10 400 mAh/37,44 Wh

typ akumulátoru Li-Ion 3,6 V

podporovaná zařízení tablety, mobilní telefony, fotoaparáty, videokamery, MP3 přehrávače, GPS navigace, soundboxy

barva šedá

kompatibilní s QC 2.0 ne

vstupní proud max. 2 000 mA/5 V DC

materiál ABS plast

vstupní proud QC 2.0 neuvádí se

doba nabíjení cca 5 hodin

výstupní proud max. 2 100 mA/5 V DC

výstupní proud 2 max. 3 000 mA/5 V DC

výstupní proud QC 2.0 neuvádí se

celkový výstupní proud max. 3 000 mA/5 V DC

typ výstupního rozhraní 1× USB 2,0 A, 1× USB-C

typ vstupního rozhraní 1× USB 2,0 A, 1× USB-C

LED indikátor nabíjení ano

LED indikátor stavu baterie ano

napájecí kabel součástí balení ano

auto ON/OFF ano

passthrough ano

ochrana proti přebití ano

ochrana proti vybití ano

ochrana proti přetížení ano

funkce LED svítilny ne

ochrana proti zkratu ano

hmotnost 235 g

provozní teplota 0 °C až +40 °C

rozměr 73,5 × 23 × 102 mm

záruční doba 3 roky

 

Návod ke stažení najdete zde - Powerbanka GP 1C10AA 10400mAh šedá - návod