Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

LED svítilna GP Design PSR52 s příslušenstvím

Značka: GP
2 499 Kč 2 065,29 Kč bez DPH
Objednáno

Vysoce výkonná svítilna se světelným tokem až 1050 lumenů. Navíc ke svítilně dostanete vše, co na její provoz potřebujete – kvalitní Li-Ion baterii a nabíječku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítilna PSR52 nabízí nejen vysoký světelný tok až 1050 lumenů, ale také odolné hliníkové tělo se stupněm krytí IPX8, díky kterému snese i ponoření pod vodu nebo pád z výšky 1,5 metru.

Hlavní předností svítilny ale je to, že po jejím nákupu se nemusíte už o nic starat, vše potřebné je obsahem balení. Zatímco u většiny svítilen musíte po zakoupení ještě dokoupit kvalitní baterii a nabíječku, GP Design PSR52 je už v základu vybavena Li-Ion baterií 18650 a nabíječkou s Micro USB konektorem, která vám umožní nabíjet svítilnu nejen ze sítě, ale například i za pomoci powerbanky, solárního panelu nebo na cestách v autě.

Kromě 18650 baterií se dá svítilna díky přiloženému adaptéru napájet i třemi AAA bateriemi nebo dvěma CR123A bateriemi, což z ní dělá doslova "všežravce".

Součástí balení je i textilní poutko na ruku.

Režimy svícení: 100 %, 50 %, 5 %, blikání

Dosvit: až 210 metrů

Doba svícení: 2 až 65 hodin, dle režimu svícení

Rozměr: 39 × 137 mm

Váha: 135g

Typ čipu: Cree XP-L