Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Přenosná turbo kamna Ecozoom DURA

Značka: Ecozoom
3 190 Kč 2 636,36 Kč bez DPH
Na dotaz

EcoZoom Dura je jednoduchý, odolný a spolehlivý raketový vařič. Palivo pro Dura najdete všude a díky kovové podpěře na dlouhé kusy dřeva se ani nemusíte trápit s přípravou otopu. Dura je tak skvělým společníkem pro kempování a vaření v místech bez připojení k rozvodné síti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Raketový vařič EcoZoom Dura používá jako palivo dřevo nebo pevnou biomasu. Je skvělý pro kempování a vaření v místech bez přístupu ke konvenčním zdrojům energie. Svou odolnost prokázal v rozvojových zemích, kde se denně používá v oblastech s dostatkem palivového dřeva.

Ve zcela zaizolované vertikální spalovací komoře se plyny, vznikající při hoření, mísí s plameny, díky čemuž vařič produkuje minimální množství škodlivých emisí a dosahuje obrovské efektivity hoření.

Spalovací komora je vyložená žáruvzdorným kovem, který zaručuje výrazně delší životnost vařiče.

Vařič EcoZoom Dura je oblíbený po celém světě díky své jednoduchosti, spolehlivosti a vysoké efektivitě. Můžete si ho vzít s sebou do auta, nebo ho používat na zahradě. Palivo pro Dura najdete všude!


Vlastnosti:

Litinová plotna se třemi opěrnými body na nádobí

Kovová podpěra umožňuje přikládání dlouhých kusů dřeva

Plně zaizolované tělo zadržuje a přenáší maximum tepla na hrnec nebo pánev

Spalovací komora vyložena žáruvzdorným kovem

Pevná kovová madla se silikonovými úchyty, které udrží madla chladná i když je vařič horký

Díky své výšce se nehodí pro použití s dřevěným uhlím či briketami

 

Parametry:

Výška: 26cm

Průměr: 24cm

Váha: 4,6kg

Palivo: Pouze dřevo