Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Přenosná turbo kamna Ecozoom VERSA

3 890 Kč 3 214,88 Kč bez DPH
Na dotaz

EcoZoom Versa je vysoce odolný a účinný raketový vařič, ideální pro kempování, venkovní přípravu jídel nebo jako záložní sporák pro krizové situace. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vařič EcoZoom Versa používá jako palivo dřevo, dřevěné uhlí nebo biomasu. Je to jeden z našich nejpopulárnějších modelů a perfektně se hodí pro kempování, připravenost na krizové situace, ale i na zahradu, když se chcete s rodinou nebo přáteli sejít venku u dobrého jídla.

Ve zcela zaizolované vertikální spalovací komoře se plyny, vznikající při hoření, mísí s plameny, díky čemuž vařič produkuje minimální množství škodlivých emisí a dosahuje obrovské efektivity hoření.

Kovová dvířka vám umožní regulaci přívodu vzduchu do topeniště a díky odolným madlům se silikonovými úchyty můžete Zoom Versa snadno a bezpečně přemístit, i když je tělo vařiče horké.

Izolace vrchních dvířek a spalovací komory je ochráněna vrstvou žáruvzdorného kovu pro maximální odolnost.

Jak hlavní dvířka, tak dvířka pro přívod vzduchu mají vyztužené kovové rámy se záklopkou, díky které můžete dvířka bezpečně uzavřít a regulovat tak přívod vzduchu.

Plotna vařiče Versa je vyrobena z kvalitní litiny a disponuje třemi opěrnými body, které umožňují použití pánve s plochým i kulatým dnem.

S pomocí pohodlných madel z nerezové oceli se silikonovými úchyty můžete vařič snadno přemístit na požadované místo.

Zoom Versa nabízí vysoký výkon v přenosném balení, ideální pro vaření venku!

 


Vlastnosti:

Spodní dvířka regulují přívod vzduchu, horní dvířka se nechávají otevřená nebo zavřená, v závislosti na typu používaného paliva (dřevo nebo dřevěné uhlí)

Kovová podpěra umožňuje přikládání dlouhých kusů dřeva, které by se normálně do topeniště nevešly

Litinová plotna se třemi opěrnými body na nádobí

Plně zaizolované tělo zadržuje a přenáší maximum tepla na hrnec nebo pánev

Spalovací komora vyložena žáruvzdorným kovem

Vyztužená kovová dvířka

Pevná kovová madla se silikonovými úchyty, které udrží madla chladná i když je vařič horký

 

Parametry:

Výška: 29cm

Průměr: 24cm

Váha: 6,5kg

Palivo: Dřevo, brikety a dřevěné uhlí