Tactical Foodpack

22 položek celkem
Samoohřevná kapsle
79 Kč

Bezplamenný chemický ohřívač Tactical Heater Pad pro ohřev jídla. Vložte ho do ohřívacího sáčku, přidejte trochu vody a můžete ohřívat či vařit pokrmy až 25 minut při teplotě...

Samoohřevný sáček + kapsle 1
99 Kč

Set bezplamenného chemického ohřívače Tactical Heater Pad a sáčku pro ohřev jídla. Přidejte trochu vody a můžete ohřívat či vařit pokrmy až 25 minut při teplotě 100°C.

TACTICAL FOODPACK, OVESNÁ KAŠE S JABLKY 1
141 Kč

Mrazem sušenou ovesnou kaši s jablky připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 440 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, RÝŽOVÁ KAŠE S MALINAMI 1
173 Kč

Mrazem sušenou rýžovou kaši s malinami připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat horkou vodu. 450 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, FETA POLÉVKA S ČERVENOU ŘEPOU 1
174 Kč

Mrazem sušenou feta polévku s červenou řepou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 321 kcal v jedné porci.

MASOVÁ POLÉVKA TACTICAL FOODPACK 2
186 Kč

Mrazem sušenou masovou polévku připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 393 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, ZELENINA S RÝŽÍ 1
189 Kč

Mrazem sušenou zeleninu s rýží připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 645 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, KUŘE NA KARI S RÝŽÍ 1
190 Kč

Mrazem sušené kuře na kari s rýží připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 560 kcal v jedné porci.  

TACTICAL FOODPACK, KRŮTÍ MASO S POHANKOU 1
197 Kč

Mrazem sušené krůtí maso s pohankou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 600 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, MÍCHANÁ VAJÍČKA S RAJČATY 1
205 Kč

Mrazem sušená míchaná vajíčka s rajčaty připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 356 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, PIKANTNÍ NUDLOVÁ POLÉVKA 1
208 Kč

Mrazem sušenou pikantní nudlovou polévku připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 404 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, TĚSTOVINY SE ZELENINOU 1
208 Kč

Mrazem sušené těstoviny se zeleninou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 532 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, RÝŽE S VEPŘOVÝM MASEM 1
217 Kč

Mrazem sušenou rýži s vepřovým masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 565 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, RÝŽE S KUŘECÍM MASEM 1
220 Kč

Mrazem sušenou rýži s kuřecím masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 416 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, ŠŤOUCHANÉ BRAMBORY SE SLANINOU 1
225 Kč

Mrazem sušené šťouchané brambory se slaninou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 645 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, NUDLE S KUŘECÍM MASEM 1
227 Kč

Mrazem sušené nudle s kuřecím masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 572 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, BOLOŇSKÉ ŠPAGETY S HOVĚZÍM 1
239 Kč

Mrazem sušené boloňské špagety s hovězím masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 580 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, ZELENINA S NUDLEMI 1
245 Kč

Mrazem sušenou zeleninu z pánve Wok s nudlemi připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 551 kcal v jedné porci.

TACTICAL FOODPACK, HOVĚZÍ MASO S BRAMBORY 1
262 Kč

Mrazem sušené hovězí maso s brambory připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 601 kcal v jedné porci.

Tactical Foodpack, Tactical Six Pack Alpha 1
1 145 Kč

Nemůžete se rozhodnout, která jídla si na víkend plný akce zabalit? Tactical Six Pack obsahuje perfektní kombinaci šesti různých jídel, která vás zasytí na celý víkend.

TACTICAL FOODPACK, TACTICAL SIX PACK BRAVO 1
1 187 Kč

Nemůžete se rozhodnout, která jídla si na víkend plný akce zabalit? Tactical Six Pack obsahuje perfektní kombinaci šesti různých jídel, která vás zasytí na celý víkend.

TACTICAL FOODPACK, TACTICAL SIX PACK CHARLIE 1
1 187 Kč

Nemůžete se rozhodnout, která jídla si na víkend plný akce zabalit? Tactical Six Pack obsahuje perfektní kombinaci šesti různých jídel, která vás zasytí na celý víkend.

Stránka 1 z 1 - 22 položek celkem