Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, boloňské špagety s hovězím

239 Kč 213,39 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušené boloňské špagety s hovězím masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 580 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léty ověřená klasika – těstoviny s rajčatovou omáčkou a mletým hovězím masem. V podání Tactical Foodpack ještě dochucená celerem. Pokud neradi experimentujete a nepotrpíte si na složitá jídla, tak jsou boloňské špagety to pravé pro vás.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Špagety 41% (pšenice*, voda, kurkuma), drcená rajčata, mleté hovězí maso 13%, cibule, celer*, řepkový olej, koření, česnek, sůl

 *Alergen