Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, feta polévka s červenou řepou

209 Kč 186,61 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušenou feta polévku s červenou řepou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 321 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydatná polévka z červené řepy a s jemným sýrem feta vás zahřeje i za těch nejchladnějších večerů. Řepa navíc obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které vaše tělo potřebuje ke zvládání stresových situací.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Červená řepa 35%, brambory, sýr feta* 10%, rajčata, cibule, koření, sůl

Vegetariánské

*Alergen