Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, hovězí maso s brambory

290 Kč 258,93 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušené hovězí maso s brambory připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 601 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

U tohoto jídla se výrobce inspiroval českým gulášem. Sice v něm nenajdete tradičních šest knedlíků, ale i tak vás pořádně zasytí a hlavně „masožravci“ si na tomhle jídle pořádně pochutnají.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Brambory 29%, hovězí maso 17%, mrkev, smetana*, cibule, rajčata, paprika, rajčata, řepkový olej, koření, česnek, sůl

*Alergen