Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, krůtí maso s pohankou

199 Kč 177,68 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušené krůtí maso s pohankou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 600 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte ukrutný hlad, ale nechcete si žaludek zaplácnout těžkým jídlem? Pak zkuste pečené krůtí maso s pohankou a pořádnou porcí zeleniny. Tohle jídlo vás k polednímu šlofíku s povoleným opaskem nedonutí.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Pohanka 47%, smetana*, krůtí maso 10%, mrkve, cibule, paprika, kukuřice, řepkový olej, česnek, koření, bylinky, sůl

Bezlepkové

*Alergen