Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, kuře na kari s rýží

213 Kč 190,18 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušené kuře na kari s rýží připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 560 kcal v jedné porci.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuře na kari nesmí chybět v krizových zásobách milovníků pálivého. Pokud jídlo připravíte dle návodu, dostanete středně pálivé jídlo. Jestli ale máte chuť na ještě ostřejší jídlo, přidejte trochu méně vody a dopřejte si pokrm hodný plechové huby.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Rýže 40%, kuřecí prsní maso 17%, smetana*, silný kuřecí vývar, řepkový olej, rajčata, paprika, kari pasta, bylinky, koření, sůl

*Alergen