Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, masová polévka Soljanka

199 Kč 177,68 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušenou masovou polévku připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 393 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato masová polévka je skvělou alternativou k hlavnímu jídlu. Je v ní hodně masa, takže vás zasytí a pořádně vás zahřeje. Čím méně vody při přípravě přidáte, tím hustší polévku dostanete.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Nakládané okurky, cibule, vepřové maso 20%, rajčatový protlak (rajčata 30%, voda), řepkový olej, cukr, pšenice*, sůl, koření

*Alergen