Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, ovesná kaše s jablky

146 Kč 130,36 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušenou ovesnou kaši s jablky připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 440 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovesná kaše s jablky je vlajkovou lodí mezi instantními snídaněmi. Mrazem vysoušená jablka ale na rozdíl od jiných způsobů úpravy zůstanou po rehydrataci vláčná a šťavnatá. A aby vás tahle snídaně pořádně nasytila a dodala vám energii, v Tactical Foodpack do ní přidávají pravé máslo.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Ovesné vločky 72%, mléko*, jablka 10%, máslo*, cukr, skořice, sůl

Vegetariánské

*Alergen