Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, pikantní nudlová polévka

214 Kč 191,07 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušenou pikantní nudlovou polévku připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 404 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netradiční kuřecí polévka s příchutí Orientu, ve které najdete žampiony, kokosové mléko a špetku pálivosti.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Nudle 20% (pšenice*, voda, kurkuma), kuřecí prsní maso 17%, mrkev, kokosové mléko (kokosový extrakt 85%, voda), žampiony, drcená rajčata, rajčata, koření, sůl

*Alergen