Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, rýže s kuřecím masem

225 Kč 200,89 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušenou rýži s kuřecím masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 416 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduché a vyvážené jídlo, s trochou kuřecího masa, které vám dodá bílkoviny, zeleniny plné vitamínů, rýže pro pořádnou dávku energie a špetkou kajenského pepře, který jídlu dodá říz.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Rýže 35%, kuřecí maso 15%, paprika, fazole, cibule, rajčata, řepkový olej, česnek, petrželka, sůl, kajenský pepř