Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, rýžová kaše s malinami

178 Kč 154,78 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušenou rýžovou kaši s malinami připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat horkou vodu. 450 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jestli nejste fanoušek ovesných vloček, ale i tak si potrpíte na sladkou snídani, rýžová kaše s malinami je to pravé pro vás. Pozor, toto jídlo se nedá připravit jen se studenou vodou, potřebujete horkou vodu.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Rýže 72%, mléko*, maliny 10%, smetana*, cukr, sůl

*Alergen

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Snídaně
Dle obsahu: Vegetariánské
Trvanlivost: 8 let
Položka byla vyprodána…