Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, šťouchané brambory se slaninou

245 Kč 218,75 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušené šťouchané brambory se slaninou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 645 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V jednoduchosti je krása – hlavně když obsahuje slaninu. Šťouchané brambory s mlékem, křupavou slaninkou a spoustou kalorií se zaručeně brzy stane vašim oblíbeným jídlem ve vypjatých situacích. Nic pro hlídače štíhlé linie!

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Brambory 66%, uzená slanina 20%, mléko*, cibule, mrkev, sůl

*Alergen