Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, těstoviny se zeleninou

219 Kč 195,54 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušené těstoviny se zeleninou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 532 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Těstoviny s rozmanitou zeleninou a olivami s bazalkou, které jídlu dodávají nádech Středozemí. Vydatné jídlo plné potřebných kalorií můžete poskládat i bez masa.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Těstoviny 42% (pšenice*, voda, kurkuma), paprika 11%, mrkev 11%, cibule 7,3%, fazole 7,3%, rajčata 7,3%, smetanový sýr*, smetana*, česnek, olivy 4,4%, bazalka, petrželka, sůl, koření

Vegetariánské

*Alergen