Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, zelenina z pánve Wok s nudlemi

245 Kč 218,75 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušenou zeleninu z pánve Wok s nudlemi připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 551 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto jídlo bylo vyvinuto speciálně pro vegany. Nenajdete v něm žádné ingredience živočišného původu, ale přesto vám poskytne dostatek energie i v těžkých situacích, kdy vaše tělo potřebuje velké množství kalorií. Zeleninu z pánve Wok s nudlemi si určitě vychutnají i milovníci masa.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

 

Špagety 42% (pšenice*, voda, kurkuma), zeleninový vývar, řepkový olej, paprika 11,3%, mrkev 11,3%, fazole 7,5%, cibule 7,5%, rajčata 7,5%, olivy 4,5%, česnek, koření, bylinky, sůl

Veganské

Bez laktózy

*Alergen