Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, zelenina s rýží

189 Kč 168,75 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušenou zeleninu s rýží připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 645 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelenina s rýží je veganské jídlo bez laktózy a bez lepku, které je tedy vhodné i pro řadu lidí s potravinovými alergiemi. I když má tento recept řadu „bez“, je to jedno z nejkaloričtějších jídel od Tactical Foodpack a nemusíte se tedy bát, že by vašemu tělu v nouzi chyběla energie.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

 

Rýže 31%, fazole, 10,4%, zelí 8,6%, rajčatová omáčka, řepkový olej, mrkev 6,9%, kukuřice 5,2%, paprika 5,2%, celer* 2,6%, cukr, koření, bylinky, sůl

Bez lepku a laktózy

Veganské

*Alergen