Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, žlutá dýně na kari

312 Kč 278,57 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Mrazem sušené jídlo žlutá dýně na kari připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 526 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto vegetariánské jídlo spojuje výraznou chuť koření kari a jemnou sladkou chuť dýně. Netradiční kombinace, která vás ale zaručeně nezklame.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Dýně (20%), rýže, cizrna, cibule, kokosové mléko, smetana*, zeleninový vývar, řepkový olej, hořčičné semínko*, koření, sůl

*alergeny