Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované jídlo TACTICAL FOODPACK, nudle s kuřecím masem

244 Kč 217,86 Kč bez DPH
Na dotaz

Mrazem sušené nudle s kuřecím masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 572 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapomeňte na čínské polívky s „kuřecí“ příchutí! Když už máte chuť na "čínu", sáhněte radši po Tactical Foodpack plném čerstvých ingrediencí a živin, bez pochybných dochucovadel. Nudle s kuřecím masem jsou dochuceny kokosovým mlékem a porcí chutné zeleniny.

Produkty firmy Tactical Foodpack jsou promyšlené do posledního detailu. Obal je vyráběn ze speciálního materiálu, který odolává vysokým teplotám a jídlo tak můžete ohřívat přímo nad malým ohněm anebo na kapesním vařiči. Navíc je obal nízký a bez záhybů nebo rohů, takže se snadno dostanete i k posledním drobečkům chutného oběda. Vše bylo vyvíjeno pro potřeby speciálních jednotek, a tak si můžete být jisti, že vás Tactical Foodpack nezklame ani v těch nejhorších podmínkách.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty.

 

Složení:

Nudle 45% (pšenice*, voda, kurkuma), kuřecí maso 15%, mrkev, smetana*, kokosové mléko, fazolové klíčky mungo, paprika, hrášek, pórek, hrachový lusk, houby, petrželka, sůl, koření

*Alergen